PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288578}
7,0 6
ocen
7,0 10 1 6

The Sleep Room
powrót do forum filmu The Sleep Room

Dobry, momentami wstrząsający film o eksperymentach na ludziach prowadzonych w ramach prowadzonego przez CIA programu MK Ultra.

ivaxxavi

Wiesz może gdzie go zdobyć, jeśli nie z lektorem, to chociaż z napisami, nawet amatorskimi?

sonka110

Niestety nie wiem. Widziałem ten film w TV w UK, jak tam mieszkałem. Sądząc po bardzo małej ilości głosów to chyba ten film nigdy nie dotarł do Polski.

ivaxxavi

Szkoda, gdybyś gdzieś przypadkiem trafił, choćby same napisy, daj znać.

sonka110

Jeśli na trafię na jakąkolwiek polską wersję, na pewno zawiadomię.

ivaxxavi

Dzięki. A napisy mogą być też angielskie.

sonka110

Też takowych szukałem, bo byłem gotowy samemu zrobić tłumaczenie na polski, ale też nigdzie nie natrafiłem. Będę jednak czujny i jeśli napotkam, wnet Cię poinformuję.

ivaxxavi

Z samym filmem w oryginale, nie ma problemu. Co prawda, jakość podła, ale jak się nie ma co się lubi... Też będę sprawdzał. W każdym razie, jeszcze raz, dzięki.

sonka110

Jest na yt z angielskimi napisami, wygenerowanymi automatycznie. Dalej sobie poradzę. Jeśli chciałbyś pokusić się o osobiste (nie translator) tłumaczenie, będę zobowiązany.

sonka110

Dzięki za info. W najbliższej przyszłości nie planuję podjęcia się tłumaczenia tego filmu, ale kto wie co będzie kiedyś.

ivaxxavi

Btw. Autorem scenariusza jest pan Kubski. Człowiek który napisał również scenariusz do Terminatora ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones